.

Ubrousky vlhčené - extra silné

Vlhčené ubrousky využijete nejen při čištění interiéru nebo exteriéru vašeho auta, ale i v rámci běžné potřeby v domácnosti, dílně nebo i firmě. Ubrousky jsou velmi vhodné i v rámci profesionálního využití v průmyslu a strojírenské výrobě a pro tyto účely je nabízíme za výhodných podmínek. Papírové ubrousky nabízejí vysoký čistící efekt díky optimálnímu složení účinných látek a pro šetrnost k Vaší pokožce jsou obohaceny vitamínem E. Aktuálně nabízíme vlhčené papírové ubrousky v originálním zvýhodněném balení Tripple Pack a dále v balení Den Braven v jednotlivých dózách i kartonech za vynikající cenu.     

      


Řadit podle: názvu   ceny

Čistící vlhčené ubrousky papírové 20x30cm 80ks (Den Braven Distyk - DEBBEX)

 
Běžná cena s DPH: 316,- Kč
Sleva: 33.40 %
Detail zbozi 210,-Kč

Extra silné čisticí a vlhčené ubrousky Den Braven - Distyk / DEBBEX. Papírové ubrousky na bázi buničiny pro efektivní odstranění olejů, mazadel, barev a laků, tmelů, silikonů, nevytvrzené PUR pěny a většiny lepidel z rukou, nástrojů a povrchů. Čistící ubrousky odstraňují také zaschlé nátěry do 24 hodin. Obnovují lesk starých laků. Vlhčené ubrousky čistí rychle a zanechávají svěží vůni. Obsahují přidaný vitamín E. Ubrousky pro výrobu, servis, dílnu, garáž i domácnost. Ideální pro čištění Vašeho auta. V dóze 80 ks útržků. (B9012/B9012DEU)

 
..

Čistící vlhčené ubrousky papírové 20x30cm karton (Den Braven Distyk - DEBBEX)

     
Běžná cena s DPH za ks v balení: 316,- Kč
Sleva: 34.00 %
Detail zbozi 208,-Kč

Extra silné čisticí a vlhčené ubrousky Den Braven - Distyk / DEBBEX. Papírové ubrousky na bázi buničiny pro efektivní odstranění olejů, mazadel, barev a laků, tmelů, silikonů, nevytvrzené PUR pěny a většiny lepidel z rukou, nástrojů a povrchů. Čistící ubrousky odstraňují také zaschlé nátěry do 24 hodin. Obnovují lesk starých laků. Vlhčené ubrousky čistí rychle a zanechávají svěží vůni. Obsahují vitamín E. Ubrousky pro výrobu, servis, dílnu, garáž i domácnost. Pro čištění Vašeho auta. V kartonu 6 ks dóz/480 ks útržků. (B9012/B9012DEU)

 
..
 


..
Doručení zboží - DOPRAVA
eChemie.cz - velkoobchod a eschop chemických přípravků
 


2024 © KOH-IN s.r.o. / Autokosmetika-tectane.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod: +420 774 44 05 06,
email: obchod@autokosmetika-tectane.cz

Obchodní Podmínky Eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

autokosmetika, oleje a maziva, autolaky, auto laky, tmely a lepidla, těsnění, WD 40, autodoplňky, čističe