.

Tmely a lepidla TECTANE

Tmely a lepidla TECTANE představují speciální nabídku výrobního programu a svými vlastnostmi uspokojí každého specialistu i kutila. Vynikající cenová relace tmelů, lepidel i těsnění TECTANE v poměru s kvalitou řadí tyto výrobky mezi nejprodávanější. Řadu z nich vedeme jako TOP produkty např. Gasket sealant, karosářský tmel nebo lepidlo na autoskla.tectane tmely, silikony a lepidla pro autoprůmysl - KOH-IN

Používejte tmely a lepidla TECTANE bezpečně!
Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a Bezpečnostní listy.

 


Další subkategorie:

Řadit podle: názvu   ceny

Karosářský tmel Antikorozní 310ml

     
Běžná cena s DPH: 127,- Kč
Sleva: 20.00 %
Detail zbozi 102,-Kč

Karosářský tmel Antikorozní TECTANE - Debbex. Jednosložkový těsnící a spárovací karosářský tmel, na bázi vodných pryskyřic plastů. Vytváří trvale pevný, vysoce kvalitní elastický spoj. Karosářský tmel pro tmelení a spárování dílů automobilů, autobusů, obytných přívěsů, strojních zařízení apod. Tmel je antikorozní, odolný vodě a vlhkosti. (TA40902)

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant červený 280ml

 
Běžná cena s DPH: 217,- Kč
Sleva: 36.00 %
Detail zbozi 139,-Kč

Gasket sealant Den Braven - červený. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -60 °C do +300 °C. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních strojírenských výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům.

 
..

Karosářský tmel Antikorozní karton

Běžná cena s DPH za ks v balení: 127,- Kč
Sleva: 31.50 %
Detail zbozi 87,-Kč

Karosářský tmel Antikorozní TECTANE - Debbex. Jednosložkový těsnící a spárovací karosářský tmel, na bázi vodných pryskyřic plastů. Vytváří trvale pevný, vysoce kvalitní elastický spoj. Karosářský tmel pro tmelení a spárování dílů automobilů, autobusů, obytných přívěsů, strojních zařízení apod. Tmel je antikorozní, odolný vodě a vlhkosti. Balení 12 ks/310 ml v kartonu. (TA40902)

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant červený 280ml karton

   
Běžná cena s DPH za ks v balení: 217,- Kč
Sleva: 37.00 %
Detail zbozi 136,-Kč

Gasket sealant Den Braven - červený. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -60 °C do +300 °C. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních strojírenských výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům. Balení 12 ks/280 ml v kartonu.

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant černý 280ml

 
Běžná cena s DPH: 301,- Kč
Sleva: 51.80 %
Detail zbozi 145,-Kč

Gasket sealant Den Braven - černý. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -50 °C do +220 °C. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních strojírenských výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům. 

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant černý 280ml karton

   
Běžná cena s DPH za ks v balení: 301,- Kč
Sleva: 53.00 %
Detail zbozi 142,-Kč

Gasket sealant Den Braven - černý. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -50 °C do +220 °C. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních strojírenských výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům. Balení 12 ks/280 ml v kartonu.

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant Automatic červený 200ml

 
Běžná cena s DPH: 483,- Kč
Sleva: 39.30 %
Detail zbozi 293,-Kč

Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven - červený. Aplikace přímo z kartuše. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -60 °C do +300 °C. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům.

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant Automatic červený 200ml karton

   
Běžná cena s DPH za ks v balení: 483,- Kč
Sleva: 41.20 %
Detail zbozi 284,-Kč

Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven - červený. Aplikace přímo z kartuše. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -60 °C do +300 °C. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům. Balení 6 ks/200 ml v kartonu.

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant Automatic černý 200ml

 
Běžná cena s DPH: 483,- Kč
Sleva: 40.30 %
Detail zbozi 288,-Kč

Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven - černý. Aplikace přímo z kartuše. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -50 °C do +220 °C. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům.

 
..

Těsnící tmel na motory - Gasket sealant Automatic černý 200ml karton

   
Běžná cena s DPH za ks v balení: 483,- Kč
Sleva: 41.00 %
Detail zbozi 285,-Kč

Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven - černý. Aplikace přímo z kartuše. Jednosložkový acetátový, silikonový těsnicí tmel s tepelnou odolností od -50 °C do +220 °C. Vytvrzuje vulkanizací, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Gasket sealant AUTOMATIC Den Braven je určen pro extrémně namáhané spoje nízko a vysokoteplotních výrobků např. těsnění motorů, převodovek, olejových van, různých ohřívacích systémů, pecí, rozvodů apod. Těsnící tmel na motory Gasket je odolný vlhku, vodě, ropným produktům. Balení 6 ks/200 ml v kartonu.

 
..

Gasket sealant tmel na motory 280ml

     
Běžná cena s DPH: 310,- Kč
Sleva: 38.00 %
Detail zbozi 192,-Kč

Gasket sealant TECTANE - Debbex - jednosložkový, acetátový, silikonový těsnící tmel s vysokou přilnavostí vytvrzující vulkanizací vzdušné vlhkosti. Trvale pružné těsnění převodových skříní motorů, olejových van, průmyslových pecí, tepelných výměníků, parovodů a rozvodů vody, tmelení a těsnění kotlových přírub, dvířek, límců apod. Těsnící tmel odolný ropným produktům, mazivům, nemrznoucím směsím a teplotám v rozmezí -60°C až +315°C. (TA40901)

 
..

Gasket sealant tmel na motory 280ml karton

Běžná cena s DPH za ks v balení: 310,- Kč
Sleva: 39.00 %
Detail zbozi 189,-Kč

Gasket sealant TECTANE - Debbex - jednosložkový, acetátový, silikonový těsnící tmel s vysokou přilnavostí vytvrzující vulkanizací vzdušné vlhkosti. Trvale pružné těsnění převodových skříní motorů, olejových van, průmyslových pecí, tepelných výměníků, parovodů a rozvodů vody, tmelení a těsnění kotlových přírub, dvířek, límců apod. Těsnící tmel odolný ropným produktům, mazivům, nemrznoucím směsím a teplotám v rozmezí -60°C až +315°C. Balení 12 ks/280 ml v kartonu. (TA40901)

 
..
 


..
Doručení zboží - DOPRAVA
eChemie.cz - velkoobchod a eschop chemických přípravků
 


2024 © KOH-IN s.r.o. / Autokosmetika-tectane.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod: +420 774 44 05 06,
email: obchod@autokosmetika-tectane.cz

Obchodní Podmínky Eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

autokosmetika, oleje a maziva, autolaky, auto laky, tmely a lepidla, těsnění, WD 40, autodoplňky, čističe