.

Čistič klimatizace - dezinfekce

Čistič klimatizace TECTANE - TOP produkt naší nabídky je určen nejen čištění klimatizace v autě, ale také k dezinfekci klimatizace a vzduchotechniky v potravinářských provozech, restauračních zařízeních i domácnosti. Čistič klimatizace ve formě aktivní pěny má rychlý a dlouhotrvající účinek. Je nabízen za vynikající cenu s ohledem na kvalitu!

       


Řadit podle: názvu   ceny

Čistič klimatizace - dezinfekce 400 ml

   
Běžná cena s DPH: 339,- Kč
Sleva: 57.50 %
Detail zbozi 144,-Kč

Čistič klimatizace TECTANE - Debbex je ideální pěnový prostředek pro čištění klimatizace a desinfekci klimatizace v automobilech, ale i běžných větracích a ventilačních systémech. Sprej na čištění klimatizace je také vhodný pro digestoře v domácnostech a restauračních zařízeních. Čistič klimatizace spolehlivě odstraní plísně, bakterie a viry způsobující rýmu a podráždění dýchacích cest. Eliminuje růst všech mikroorganismů a zajistí dokonalou dezinfekci klimatizace. (TA00070)

 
..

Čistič klimatizace - dezinfekce karton

Běžná cena s DPH za ks v balení: 339,- Kč
Sleva: 57.94 %
Detail zbozi 142,-Kč

Čistič klimatizace TECTANE - Debbex je ideální pěnový prostředek pro čištění klimatizace a desinfekci klimatizace v automobilech, ale i běžných větracích a ventilačních systémech. Sprej na čištění klimatizace je také vhodný pro digestoře v domácnostech a restauračních zařízeních. Čistič klimatizace spolehlivě odstraní plísně, bakterie a viry způsobující rýmu a podráždění dýchacích cest. Eliminuje růst všech mikroorganismů a zajistí dokonalou dezinfekci klimatizace. Balení 12 ks/400 ml v kartonu. (TA00070)

 
..
 


..
Doručení zboží - DOPRAVA
eChemie.cz - velkoobchod a eschop chemických přípravků
 


2024 © KOH-IN s.r.o. / Autokosmetika-tectane.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod: +420 774 44 05 06,
email: obchod@autokosmetika-tectane.cz

Obchodní Podmínky Eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

autokosmetika, oleje a maziva, autolaky, auto laky, tmely a lepidla, těsnění, WD 40, autodoplňky, čističe