.

Autokosmetika TECTANE

Autokosmetika TECTANE patří k nejlepším produktů oboru současné nabídky.  Nabízíme autokosmetiku určenou především k profesionálnímu použití, ale cenová hladina a forma balení také odpovídá požadavkům malospotřebitelů.  Cako výchozí složka náplní dálších "výrobců" a to díky vysokému poměru účinných složek. Dodáváme originální neupravené autoprodukty v originálním balení. Světová kvalita na našem trhu za příznivou cenu!
 

 

tectane autokosmetika - produkty KOH-IN  


Používejte autokosmetiku TECTANE bezpečně!
Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a Bezpečnostní listy.
  

 


Další subkategorie:

Řadit podle: názvu   ceny
« 1 | 2 | 3 »   stránka [ 1 / 3 ]

Aktivní pěna - čistič koberců, textilu, plastu, skla 400 ml

   
Běžná cena s DPH: 109,- Kč
Sleva: 27.00 %
Detail zbozi 79,-Kč

Pěnový aktivní čistič TECTANE - Debbex je velmi účinný čistící prostředek. Aktivní pěna se uplatní při čištění skvrn v domácnosti, v autoservisech, ale i při údržbě sportovního nářadí. Účinný do hloubky vláken, osvěžuje barvy, stejně tak matné, zašlé a zvětralé plastické hmoty. Aktivní čistící pěna odstraňuje silná znečištění – tuk, olej a asfaltové skvrny. Ideální čistič koberců, potahů, sedaček, čelních skel, kapotáží aut a motocyklů, nárazníků, spojlerů, atd. (TA10301)

 
..

Čistič disků kol 500 ml

   
Běžná cena s DPH: 73,- Kč
Sleva: 19.00 %
Detail zbozi 59,-Kč

Čistič disků kol bez acetonu TECTANE - Debbex. Intenzivní a samočinný čistící účinek. Ideální pro čistění všech druhů disků kol a plastových poklic. Vrací diskům původní lesk. Vynikající čistič alu kol. Čistič disků kol TECTANE odstraňuje bez námahy veškerou nečistotu včetně usazenin prachu z brzdových destiček, mastnotu, ztvrdlé usazeniny. Účinný a neagresivní odstraňovač asfaltu. Čistič kol je neagresivní vůči plastovým částem. (TA00017)

 
..

Čistič skel – čistič oken 450 ml

Běžná cena s DPH: 65,- Kč
Sleva: 25.00 %
Detail zbozi 49,-Kč

Čistič skel TECTANE - Debbex. Extra účinný čistič na okna, rychlý s intenzivním účinkem. Pro čištění oken automobilů, skel zrcátek, parabol, reflektorů, a jiných hladkých povrchů. V domácnosti pro čištění plastových oken, čištění zrcadel, obkladů a keramiky, optiky, vynikající a šetrný čistič monitorů a elektroniky. Čistič skel a oken TECTANE snadno a rychle rozpouští jakýkoliv druh nečistoty. Čistící prostředek je neagresivní a velmi šetrný. (TA00005)

 
..

Cockpit spray vanilka 400 ml

Běžná cena s DPH: 128,- Kč
Sleva: 35.00 %
Detail zbozi 83,-Kč

Cocpit spray vanilka TECTANE - Debbex – čistič interiéru pro svěží vůni a čistotu interiéru vašeho automobilu. Čistič palubní desky vhodný také pro cocpity nákladních aut. Čistící sprej, ošetřuje, chrání a konzervuje veškeré plastové, gumové, koženkové a pryžové díly. Cocpit spray ochraňuje interiér vozidla proti znečištění, statické elektřině a vlhkosti, osvěžuje barvy, odpuzuje prach. Neobsahuje silikon – nezanechává mastný vzhled. Příjemná vůně vanilky. (TA30205)

 
..

Odstraňovač hmyzu 450 ml

   
Běžná cena s DPH: 77,- Kč
Sleva: 30.00 %
Detail zbozi 54,-Kč

Odstraňovač hmyzu TECTANE - Debbex - jedinečný čistící prostředek, odstraňovač s extra silnými účinky, s intenzivním působením na nesavých podkladech. Vyvinutý pro použití v automobilovém průmyslu. Pro dokonalé čištění a odstranění hmyzu z povrchu vozidel. Přípravek odstraňovač hmyzu TECTANE je vhodný pro všechny druhy skel a laků, nepoškozuje lak, plasty ani pryž. (TA00009)

 
..

Oživovač čistič plastů 400 ml

Běžná cena s DPH: 131,- Kč
Sleva: 23.50 %
Detail zbozi 100,-Kč

Oživovač a čistič plastů TECTANE - Debbex. Pro čištění a renovace plastů, ochranu a oživení vzhledu plastových povrchů, sklolaminátu, vinylu a lakovaného dřeva. Určený pro spoilery, nárazníky, ozdobné lišty automobilů a plastové kufry motocyklů a skútrů. Oživovač a čistič plastů TECTANE odpuzuje prach, vlhko a vodu, zvyšuje matný lesk, chrání před atmosférickými vlivy a UV. S vůní citronu a prodlouženým účinkem. Obsahuje silikon. (TA30301)

 
..

Tekuté stěrače 400 ml

 
Běžná cena s DPH: 136,- Kč
Sleva: 42.00 %
79,- Kč

Tekuté stěrače TECTANE - Debbex. Pěnový přípravek ve spreji na zvýšení účinku stékání vody. Tekuté stěrače zamezí stékající vodě, aby vznikaly mokré provazy na povrchu skel, a zabrání tak vzniku následných map po jejím odpaření. Tekuté stěrače jsou ideální na skla automobilů, sprchových koutů, účinná a dlouhodobá ochrana prosklených výloh a oken před ulpíváním nečistot na mokrém povrchu. (TA00078)

 
..

Aktivní pěna - čistič koberců, textilu, plastu, skla karton

Běžná cena s DPH za ks v balení: 109,- Kč
Sleva: 28.00 %
Detail zbozi 78,-Kč

Pěnový aktivní čistič TECTANE - Debbex je velmi účinný čistící prostředek. Aktivní pěna se uplatní při čištění skvrn v domácnosti, v autoservisech, ale i při údržbě sportovního nářadí. Účinný do hloubky vláken, osvěžuje barvy, stejně tak matné, zašlé a zvětralé plastické hmoty. Aktivní čistící pěna odstraňuje silná znečištění – tuk, olej a asfaltové skvrny. Ideální čistič koberců, potahů, sedaček, čelních skel, kapotáží aut a motocyklů, nárazníků, spojlerů, atd. Balení 12 ks/400 ml v kartonu. (TA10301)

 
..

Čistič disků kol karton

Běžná cena s DPH za ks v balení: 73,- Kč
Sleva: 23.00 %
Detail zbozi 56,-Kč

Čistič disků kol bez acetonu TECTANE - Debbex. Intenzivní a samočinný čistící účinek. Ideální pro čistění všech druhů disků kol a plastových poklic. Vrací diskům původní lesk. Vynikající čistič alu kol. Čistič disků kol TECTANE odstraňuje bez námahy veškerou nečistotu včetně usazenin prachu z brzdových destiček, mastnotu, ztvrdlé usazeniny. Účinný a neagresivní odstraňovač asfaltu. Čistič kol je neagresivní vůči plastovým částem. Balení 6 ks/500 ml v kartonu. (TA00017)

 
..

Čistič skel – čistič oken karton

     
Běžná cena s DPH za ks v balení: 65,- Kč
Sleva: 27.00 %
Detail zbozi 48,-Kč

Čistič skel TECTANE - Debbex. Extra účinný čistič na okna, rychlý s intenzivním účinkem. Pro čištění oken automobilů, skel zrcátek, parabol, reflektorů, a jiných hladkých povrchů. V domácnosti pro čištění plastových oken, čištění zrcadel, obkladů a keramiky, optiky, vynikající a šetrný čistič monitorů a elektroniky. Čistič skel a oken TECTANE snadno a rychle rozpouští jakýkoliv druh nečistoty. Čistící prostředek je neagresivní a velmi šetrný. Balení 6 ks/450 ml v kartonu. (TA00005)

 
..

Cockpit spray vanilka karton

Běžná cena s DPH za ks v balení: 128,- Kč
Sleva: 38.00 %
Detail zbozi 80,-Kč

Cocpit spray vanilka TECTANE - Debbex – čistič interiéru pro svěží vůni a čistotu interiéru vašeho automobilu. Čistič palubní desky vhodný také pro cocpity nákladních aut. Čistící sprej, ošetřuje, chrání a konzervuje veškeré plastové, gumové, koženkové a pryžové díly. Cocpit spray ochraňuje interiér vozidla proti znečištění, statické elektřině a vlhkosti, osvěžuje barvy, odpuzuje prach. Neobsahuje silikon – nezanechává mastný vzhled. Příjemná vůně vanilky. Balení 12 ks/400 ml v kartonu. (TA30205)

 
..

Odstraňovač hmyzu karton

Běžná cena s DPH za ks v balení: 77,- Kč
Sleva: 31.00 %
Detail zbozi 53,-Kč

Odstraňovač hmyzu TECTANE - Debbex - jedinečný čistící prostředek, odstraňovač s extra silnými účinky, s intenzivním působením na nesavých podkladech. Vyvinutý pro použití v automobilovém průmyslu. Pro dokonalé čištění a odstranění hmyzu z povrchu vozidel. Přípravek odstraňovač hmyzu TECTANE je vhodný pro všechny druhy skel a laků, nepoškozuje lak, plasty ani pryž. Balení 6 ks/450 ml v kartonu. (TA00009)

 
..
 

« 1 | 2 | 3 »   stránka [ 1 / 3 ]

..
Doručení zboží - DOPRAVA
eChemie.cz - velkoobchod a eschop chemických přípravků
 


2023 © KOH-IN s.r.o. / Autokosmetika-tectane.cz
Kontakt eshop:
tel: +420 581 60 25 44
Objednávky - informace: +420 774 40 40 43,
Velkoobchod: +420 774 44 05 06,
email: obchod@autokosmetika-tectane.cz

Obchodní Podmínky Eshop
All rights reserved / Všechna práva vyhrazena

autokosmetika, oleje a maziva, autolaky, auto laky, tmely a lepidla, těsnění, WD 40, autodoplňky, čističe